Jazdy doszkalające Częstochowa

Wybierasz się na egzamin na prawo jazdy, ale nie jesteś jeszcze pewny swoich umiejętności? W takim razie koniecznie wybierz nasze jazdy doszkalające Częstochowa. Proponujemy profesjonalną jazdę w przyjemnych warunkach, które pozwoli Ci poszerzenie swoich umiejętności, a także nabycie tych zupełnie nowych.

Jazdy doszkalające Częstochowa – dla kogo?

Oferowane przez nas kursy doszkalające przeznaczone są dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z zawodowym kierowaniem pojazdów. Z usług tego typu mogą korzystać również te osoby, które przygotowują się do swojego pierwszego egzaminu na prawo jazdy. Co obejmują takie szkolenia kierowców Częstochowa?

Jazdy doszkalające Częstochowa dostosowane są bezpośrednio do potrzeb klientów. Proponujemy szkolenia kierowców, którzy chcą znacząco rozszerzyć swoje umiejętności kierowania pojazdem, jak również naukę dla kierowców amatorów, którzy dopiero uczą się tego, jak posługiwać się pojazdem. Uczestniczenie w naszych kursach doszkalających to gwarancja zdanego egzaminu na prawo jazdy – bez względu na to, o jaką właściwie kategorię się ubiegasz. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej nauki z wybranej dziedziny, to koniecznie zgłoś się do nas. Szkolenia kierowców Częstochowa pomogą Ci uzupełnić braki w umiejętnościach, które uniemożliwiają Ci zdanie egzaminu na prawo jazdy.

Podsumowanie

Nasze jazdy doszkalające Częstochowa przeznaczone są praktycznie dla każdego, kto chciałby uzupełnić braki w wiedzy oraz umiejętnościach, które dotyczą bezpośrednio kierowania pojazdem. Dysponujemy grupą wykwalifikowanych instruktorów, którzy przygotowali do egzaminu wielu klientów z całej Polski. Jeśli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy celująco i bez większego stresu, to koniecznie zgłoś się do nas. Proponujemy atrakcyjne rabaty dla tych klientów, którzy skorzystali wcześniej z naszych usług. Współpraca z nami to gwarancja szybkiego poszerzenia swoich umiejętności, o czym przekonało się już wielu klientów.

Jak wybrać odpowiednie szkolenie?

W trakcie każdego z etapów możecie Państwo polegać na naszym wsparciu. Dodatkowo, chcielibyśmy przekazać, że istnieje opcja skorzystania z badań medycznych w naszej siedzibie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

Przedsiębiorca wykonujący przewóz drogowy może zatrudnić kierowcę, jeżeli osoba ta ma ukończone:

 • 18 lat

  W sytuacji kierowcy, który prowadzi samochód ciężarowy i musi posiadać prawo jazdy w kategorii:

  • Kategoria C lub C+E, pod warunkiem uzyskania odpowiedniego uprawnienia początkowego,
  • Kategoria C1 lub C1+E, o ile posiada odpowiednie uprawnienie początkowe w przyspieszonym trybie,

 • 21 lat

  W przypadku kierowcy, który prowadzi pojazd samochodowy i musi posiadać prawo jazdy w następujących kategoriach:

  • Kategoria C lub C+E, pod warunkiem uzyskania odpowiedniego kwalifikacyjnego przygotowania wstępnego w trybie przyśpieszonym,
  • Kategoria D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednie przygotowanie wstępne,
  • Kategoria D1 lub D1+E, o ile przewóz odbywa się na regularnych trasach, których długość przekracza 50 km, i o ile kierowca uzyskał odpowiednie przyśpieszone kwalifikacyjne przygotowanie wstępne.

 • 23 lata

  W sytuacji, gdy kierowca prowadzi samochód i jest wymagane od niego posiadanie prawa jazdy w kategorii D lub D+E, pod warunkiem uzyskania odpowiedniego przyspieszonego przygotowania kwalifikacyjnego wstępnego.

Po co te dodatkowe kursy?

Współpraca z firmą Skills Academy niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest z pewnością fakt, że proponuje ona profesjonalne kursy doszkalające. Dlaczego warto z nich korzystać? Rozszerzanie swoich umiejętności prowadzenia pojazdu i reagowania w ekstremalnych sytuacjach ma ogromne znaczenie w kontekście bezpieczeństwa na drodze – nie tylko dla samego kierowcy, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli prowadząc pojazd czujesz się niekomfortowo, to koniecznie zgłoś się do nas. Chętnie wytłumaczymy Ci niezrozumiałe zagadnienia oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące poszczególnych aspektów prowadzenia pojazdów.

Oferujemy 10% rabatu na zajęcia doszkalające!​

Dla absolwentów podstawowego kursu w Driving School Academy! Oferujemy korzystne zniżki na cenę za pojedynczą godzinę zajęć przy wybieraniu większej liczby godzin.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o aktualnych promocjach rabatach.