Prawo Jazdy Kat. A Częstochowa

Interesuje Cię prawo jazdy kat. A Częstochowa? Trafiłeś doskonale – Driving Skills Academy to doświadczona szkoła nauki jazdy kat. A, A2, A1, AM w Twoim mieście. Prawo jazdy Częstochowa pomoże Ci zdać egzamin na prawo jazdy w wybranej kategorii – możemy pochwalić się wysoką zdawalnością oraz wieloma opiniami zadowolonych kursantów. Sprawdź naszą ofertę i jeszcze dziś zapisz się na kurs prawa jazdy A Częstochowa!

Prawo jazdy kat. A Częstochowa – nasza oferta

Jeśli marzą Ci się podróże na motocyklu, koniecznie wybierz naszą szkołę jazdy Częstochowa, w której poznasz tajniki kierowania tymi pojazdami oraz przygotujesz się do egzaminu praktycznego. W ofercie Driving Skills Academy znajdziesz następujące rodzaje kursów:
  • kurs na prawo jazdy AM Częstochowa – to szkolenie uprawniające do kierowania motorowerem oraz czterokołowcem lekkim typu mini car lub mały quad. Oferujemy do wyboru wersję podstawową lub rozszerzoną,
  • kurs na prawo jazdy A1 Częstochowa – zdobędziesz uprawnienia do kierowania motocyklami z silnikiem o pojemności skokowej nie większej niż 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy nie większym niż 0.1 kW/kg oraz motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,
  • kurs na prawo jazdy A2 Częstochowa – szkolenie z zakresu kierowania motocyklami o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy nie większym niż 0,2 kW/kg, a także motocyklem czterokołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,
  • kurs na prawo jazdy A Częstochowa – pełen pakiet uprawniający do kierowania motocyklami bez ograniczeń dotyczących ich parametrów.
Kategoria A Częstochowa
prawo jazdy częstochowa 4

Prawo jazdy A Częstochowa – podsumowanie

Wiesz już, jaki kurs będzie odpowiedni dla Ciebie? Świetnie – gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny, naukę pod okiem doświadczonych instruktorów, a także doskonałe przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne z zakresu prowadzenia motocykli. Dbamy o to, by w naszej szkole panowała miła atmosfera – dobrze wiemy, że nauka jazdy bywa stresująca, chcemy więc maksymalnie ułatwić Ci cały ten proces.

Masz dodatkowe pytania dotyczące kursów oraz egzaminów na prawo jazdy A Częstochowa? Zadzwoń lub napisz do nas – rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie!

Poznaj nasze pozostałe kursy i szkolenia!

Poznaj nasze pozostałe kursy i szkolenia

Nasz ośrodek szkolenia kierowców oferuje nie tylko kursy na prawo jazdy kat. A Częstochowa. U nas wykonasz także szkolenia na prawo jazdy kat. B Częstochowa (także w wersji ekspresowej), B+E. Oferujemy też kurs na prawo jazdy kat. C Częstochowa, C+E czy D. Posiadamy także specjalną ofertę dla kierowców zawodowych. Organizujemy okresowe szkolenia kierowców, kwalifikacje wstępne uzupełniające, kwalifikacje wstępne przyspieszone na przewóz rzeczy i osób i wiele więcej!

Oferujemy 10% rabatu na zajęcia doszkalające!​

Dla osób, które ukończyły kurs podstawowy w Driving School Academy!
Cena za pojedynczą godzinę zajęć przy skorzystaniu z większej ilości godzin oferujemy atrakcyjne rabaty,

Zadzwoń i dowiedz się więcej o aktualnych promocjach rabatach.